Informace o dopravě

Informace o dopravě

 

Při objednání si vyberte způsob dopravy, který je libovolně volitelný. Druh dopravy závisí od typu platby, kterou zvolíte při objednání zboží.

  1. Doprava kurýrem

Kupující zvolí při objednávce platbu předem, což znamená převodem na účet. Způsobů úhrady předem je více a to převod z účtu na účet, PayPal a nebo kreditní kartou. Po obdržení celé platby na účet Prodávajícího je objednané zboží zaslané kurýrem na adresu Kupujícího, která je povinností Kupujícího vyplnit do objednávacího formuláře.

Cena dopravy po celé České republice je v tomto případě 150,- Kč, pokud není při objednání zadána jiná cena dopravy anebo není s Prodávajícím dohodnuta jinak.

  1. Doprava zdarma

Kupující zvolí při objednávce nad 1.500,- Kč platbu předem, což znamená převodem na účet Prodávajícího (z účtu na účet, PayPal nebo kreditní karta). Po obdržení celé platby na účet Prodávajícího je objednané zboží zaslané zdarma kurýrem na adresu Kupujícího, která je povinností Kupujícího vyplnit do objednávacího formuláře.

  1. Doprava na dobírku

Kupující zvolí při objednávce platbu na dobírku, což znamená platba v hotovosti kurýrovi při předání objednaného zboží. Prodávající nečeká na platbu, ale hned po obdržení objednávky zašle Prodávající objednané zboží na adresu Kupujícího, která je povinností Kupujícího vyplnit do objednávacího formuláře. Za dopravu dobírkou si kurýr účtuje za platbu v hotovosti 250,- Kč za každou zásilku. V tomto případě Kupující zaplatí cenu dobírky a k tomu i cenu dopravy, pokud není s Prodávajícím dohodnuto jinak.